Hliníkový systém ALIPLAST


Econoline je systémem bez tepelného můstku, což předurčuje jeho použití hlavně v interiéru. Tam je ho možno použít na různé druhy přepažení, okna i dveře. Stavební hloubka profilů je 51mm, tloušťka skla potom v rozsahu od 3 do 38mm.

Superial je stále oblíbenějším systémem na Českém trhu. Okenní systém se vyznačuje umocněnou tepelnou izolací. Tento tříkomorový systém tak spadá podle materiálové normy DIN 4108 do skupiny 1,0 wg. Stavební hloubka okenních rámů je 75mm, 84mm u okenních křídel. Tloušťka používaných skelných výplní se pohybuje od 14 do 61mm. Tento systém vyhovuje náročnějším požadavkům zákazníků zejména pro své tepelné a akustické vlastnosti a jeho popularita tímto roste.

STAR Okenní a dveřní systém.

Vlastnosti


Tříkomorový systém

Moderní a elegantní design finálního výrobku se špičkovými tepelně-izolačními vlastnostmi

Konstrukční hloubka profilů: 90 mm - rám a 99 mm - křídlo - možnost kování dveří systémem válečkových pantů s velkou nosností

Izolační vložky pro přerušení tepelného mostu šířky 45 mm jsou vyrobeny z inovačních materiálů

Součinitel tepelného prostupu rámů: Uf v rozmezí 0,6 - 1,23 W/m2K

Nový standard založení okenních tabulí do profilů (zvětšená hloubka významně zlepšuje tepelné a konstrukční vlastnosti systému)

Inovační systém odvádění vody z konstrukce

Snížené množství zasklívacích lišt a těsnění se zachováním stejně široké možnosti zasklívaných tlouštěk

Řešení použitá v systému STAR umožňují, při zachování vlastností systému STAR využít některých předností jiných systémů Aliplast, jedná se především o vzhledové prvky konstrukcí renovačního Luxusu, systému imitujícího ocel Steel Look anebo systému Vision (skryté křídlo)

Možnost zasklívání zvenčí

Econoline

Superial

STAR