Zdvižně posuvné dveře (HST portály)


Zdvižně posuvné dveře neboli HST portály umožňují vybavit dům prosklenou stěnou prakticky neomezených rozměrů.

HST portály prosvětlují interiér a působivě ho propojují s balkonem, terasou či zahradou. Přes značnou hmotnost se křídla ovládají jednou rukou, takže s nimi nebudou mít problém ani děti. Přitom šetří místo: křídla se zasouvají do sebe a v místnosti neblokují žádný manipulační prostor. Na rozdíl od křídel PSK profilů nelze křídla HST profilů vyklápět.

Konstrukce zdvižně posuvných dveří je extrémně pevná a zaručuje dlouhodobou funkčnost, těsnost a odolnost vůči větru a dešti. Skvělé tepelně izolační vlastnosti profilů a zasklení speciálním trojsklem umožňují velkoplošné prosklené stěny využít i v domech s nízkoenergetickým a pasivním standardem. Zdvižně posuvné dveře jsou vhodné i pro objekty, které vyžadují bezbariérový přístup.

HST profily osazujeme masivním kováním předních evropských výrobců. Pro povrchovou úpravu plastových profilů si můžete volit ze široké škály barev a dekorů.

Posuvně sklopné dveře (PSK portály)


Posuvně sklopné dveře neboli PSK portály dokážou výrazně prosvětlit interiér a současně šetřit místo nezbytné pro jejich otevírání.

Výklopné posuvné dveře se ovládají jedinou klikou. Potřebujete jen minimální manipulační prostor, což z PSK dělá zajímavou alternativu klasických dvoukřídlých balkonových dveří. Dveře je také možno vyklopit a místnost průběžně větrat.

Posuvně výklopné dveře osazujeme masivním kováním předních evropských výrobců. K dispozici je velmi uspokojivá škála barev a dekorů.

Pro bezbariérové řešení vstupu nebo pro dveře mimořádně velkých rozměrů doporučujeme použití HST profilů.