Okenní a dveřní sítě proti hmyzu


Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.

Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná.

Okenní sítě s lemem EXT2

Nejefektivnější přirozená ochrana proti hmyzu na plastová nebo dřevěná okna. Hliníkový profil s lemem a síťovinou ze skelného vlákna potaženého plastem. Rám je spojen vnitřními plastovými rohy, které zaručí dokonalý design.

Rám je vyroben z extrudovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, okru, antracitu a zlatém dubu. Montáž sítě je možno provádět z interiéru za pomoci plastových, popřípadě plechových, otočných háčků.

Bílá

Hnědá

Okr

Antracit

Zlatý dub

Extrudované dveřní sítě

Ochrana proti hmyzu a komárům v místech dveří je řešena pomocí dveřních sítí. Ty jsou vyrobeny z dostatečně silného extrudovaného hliníkového profilu.

Dveře jsou opatřeny samozavíracími panty, popřípadě s okopovou či středovou lištou které jsou 60mm. Šířka rámu činí 41mm. Systém předpružených pantů zabezpečuje bezstarostné dovření dveří, sílu dovírání si zákazník může nastavit sám. Snadná instalace, jednoduchá praktická demontáž pro uschování v zimním období.

U dveřních sítí zavádíme nový typ skrytého magnetu, který je zastrčen mezi kartáček. Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě ve dveřích a tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku.

Bílá

Hnědá

Okr

Antracit

Sorento balsamico

Tmavý dub

Nevada

Přírodní dub

Sierra

Douglas

Ořech

Zlatý dub

Oregon

Mahagon

Cherry amaretto

Znázorněné barvy se mohou v detailech lišit od skutečnosti.